AIKIDO AIKIKAI Frýdek-Místek, z.s.

obrweb1

     Dne 18.6.2010 bylo zaregistrováno nové občanské sdružení DOJO AIKIDO Frýdek-Místek pod IČ:22866582. V roce 2012 došlo ke změně jména OS na AIKIDO AIKIKAI Frýdek-Místek a v roce 2015 se transformovalo dle zákona naše OS na AIKIDO AIKIKAI Frýdek-Místek, z.s.. Ve škole vyučují učitelé z Frýdku-Místku, Jozef Bartoš (4.Dan), Rostislav Vlasák (1.Dan)Michal Adam (2.Dan) a Jakub Petroš (2.Dan).

     Vyučování probíhá třikrát týdně - oddíl dospělých a dvakrát týdně - oddíl dětí v bývalých prostorách Obchodní akademie Frýdek-Místek na ulici Palackého č.p.123. I přes krátkou historii se náš oddíl pod vedením schopných učitelů úspěšně rozvíjí a rádi uvítáme všechny zájemce o toto krásné bojové umění.

     Naši učitelé cvičí Aikido přes 20 let a již mnoho let se věnují tradiční výuce Aikida vedených Hombu Dojo. Náš oddíl pod vedením sensei Romanem Hoffmannem (6.Dan) byl do května 2014 organizován pod Polskou federací Aikido. Od května 2014 je náš oddíl součástí Centrum Aikido Aikikai Polska, jehož technickým ředitelem je Sensei Roman Hoffmann (6.Dan) a je registrován pod vedením Shihana Shoji Seki (8.Dan) v Hombu Dojo.

 

Informace a akce

facebook logo

  logoCAAPolska

  Náš oddíl, pod vedením Sensei Romana Hoffmanna (6. Dan)

Hoffmann

     je organizován v Centrum Aikido Aikikai Polska, která je registrována v Hombu Dojo.

 

 Naši instruktoři  Michal Adam a Jakub Petroš úspěšně složili na letošním Haru Gasshuku 2018 zkoušku na 2. Dan. BLAHOPŘEJEME ! 

misaakuba m

 

   Našemu učiteli, Jozefu Bartošovi (4.Dan), byl udělen certifikát CAA Polska o instruktorské kvalifikaci SHIDOIN, BLAHOPŘEJEME !

HG2015 pepa

Shidoinm  

Slevy na nákupy

 

iponlogo

   Náš oddíl má 10% slevu na nákup zboží v obchodě Ippon Shop